Fotoslužby

Nabízíme služby od vyvolání filmů a fotografií, až vytvoření originální fotoknihy či fotokalendáře. Zajistíme scanování či digitalizaci Vašich snímků a video záznámů. Fotoateliér Petry Trpkošové nabízíme služby v lokalitách Vysoké Mýto, Pardubice, Litomyšl.

velkoplosnzy_tiskVelkoplošný tisk

Chcete zvětšit svoji fotografii? Vystavit či pověsit si ji na oblíbené místo? Nabízíme velkoformátové fotografie do šíře 111 cm s neomezenou délkou na profesionálním plotru EPSON s rozlišením 2880 dpi.

Celý článek...

fotokalendareFotokalendáře

Udělejte svým blízkým radost a nechte jim zhotovit kalendář  z Vašich fotografií nebo vytvořených v našem fotoateriéru. Kalendáře graficky zpracujeme dle Vašeho přání.

Celý článek...

fotoknihaFotoknihy

Vytvořte si svoji fotoknihu. Uchovejte si vzpomínky na svatbu, svatební cestu, rodinnou dovolenou či na rostoucí děti. Fotokniha bude krásným dárkem jak pro Vás tak pro Vaše rodiče nebo přátelé.

Celý článek...

skenovani_a_digitalizaceScanování a digitalizace

Standardní skenování filmů - kinofilm 135mm nebo osvitkový film 120mm do formátu JPEG/TIFF z již vyvolaných negativů/diapozitivů. Profesionální skenování obrazových předloh. Provádíme retuše a další úpravy. Kopírování z paměťových karet a ukládání na CD.

Celý článek...

vyvolani_fotografiiVyvolání fotografií

K vyvolání fotografií používáme termosublimační tiskárnu vysoké kvality s leským povrchem ve formátech                                                          9x13,10x15,13x18,15x20 a 20x30cm.

Celý článek...

fotoobrazFotoobrazy

Originálním dárkem pro Vaše blízké je foto na plátně. Vaše fotografie je vytištěná na plátně připomínající malířské a následně napnutá na dřevěny rám (blind rám).

Celý článek...

vyvolani_filmuVyvolání filmu

Vyvolání barevných negativů procesem C-41 (135 kinofim / 120 svitkový film). Vyvolání barevných filmú do 4 pracovních dní včetně fotografií .

Celý článek...

prepis_filmu_a_videaPřepis filmů a video záznamů

Vlastníte staré rodinné filmy a chcete si je prohlédnout na DVD? Připomeňte si své dětství, rodiče či prarodiče. Neváhejte a přijďte k nám. Nabízíme přepis filmů 8mm / Super8 / kazeta VHS, VHS-C, DV, Hi-8(SONY)

Celý článek...

banner-natural-frames