Foto ateliér Trpkošová - Vysoké Mýto,Litomyšl,Choceň, Pardubice

Nabízíme Vám služby profesionálního fotografa. Fotografujeme svatby, bříška , zachytíme první okamžiky Vašeho miminka. V našem profesionálním ateliéru vyfotografujeme zboží  pro Váš e-shop či prezentaci firemních výrobků. Zakládáme si na přátelském jednání, diskrétnosti a kreativitě.

miminkaMiminka

Zachytíme první okamžiky Vašeho miminka. V přirozeném prostředí u Vás doma či v našem fotoateliéru. Pořiďte si nádhernou vzpomínku na svého potomka.
  

Celý článek...

portretni fotog cbPortrétní fotografie

Snažíme se o to, aby zachycené okamžiky byly přirozené, uvolněné a harmonické tak, aby až se za pár let opět podíváte na fotografie nafocené a vyrobené v našem ateliéru se Vám vybavily emoce, které jste tehdy cítili. Po domluvě fotíme i portrétní fotografie v přírodě a na různých místech.

Celý článek...

produktova fotografieProduktová fotografie

V našem profesionálním ateliéru vyfotografujeme zboží  pro Váš e-shop či prezentaci firemních výrobků. Základem ůspěšného marketingu je dobře naaranžované a profesionálně nasvětlené a vyfotografované zboží.

Celý článek...

akceAkce

Fotografujeme firemní akce, školní třídy,tabla, promoce, maturitní plesy, vítání občánků, srazy školních tříd a podobné akce. U srazů fotografie okamžitě na počkání ve formátu 13x18 cm a 15x20 cm.

Celý článek...

tehotenstviBříška

Nabízíme Vám své zkušenosti, profesionální a přátelské jednání, diskrétnost, kreativitu, svůj čas a prostor pro splnění Vašich přání. Fotografie z těhotenství je krásnou vzpomínkou na očekávání příchodu nového člena rodiny. 

Celý článek...

deti a rodinaRodinná fotografie / děti

Ateliér se specializuje na momentky v reálných situacích zachycujících postoje, emoce, výrazy, které vypovídají o tom, jaký člověk skutečně je. Vaše momentky budou vyprávět příběh.

Celý článek...

prukazPrůkazová fotografie

Fotografování průkazových fotografií,fotografie na víza,řidičské průkazy zhotovujeme na počkání a není třeba se objednávat, možnost výběru z více záběrů. Doba zpracováni - na počkní

Celý článek...

banner-natural-frames